Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

"Snoro" bankroto administratorius kreditoriams jau išmokėjo 934 milijonus litų

2014-07-10

Teismas patvirtino trečiąjį 800 milijonų litų mokėjimų grafiką "Indėlių ir investicijų draudimui"

"Snoro" bankroto administratorius antros eilės banko kreditoriui VĮ "Indėlių ir investicijų draudimas" baigė išmokėti 500 mln. litų pagal Vilniaus apygardos teismo patvirtintą antrąjį mokėjimų planą. Iš viso jau patenkinta 934 mln. litų pirmosios ir antrosios eilės banko kreditorių patvirtintų kreditorinių reikalavimų.
Neseniai teismas patvirtino trečiąjį mokėjimų planą, pagal kurį didžiausiam banko kreditoriui "Indėlių ir investicijų draudimas" iki šių metų gruodžio bus išmokėti dar 800 mln. litų. Mokėjimai bus atliekami dalimis, pasibaigus sukauptų lėšų investavimo terminams.
"Mokėjimai kreditoriams vyksta sklandžiai, jau pasiekėme beveik milijardą litų išmokų ir netrukus šį skaičių viršysime - tai reikšminga suma, kurią sugrąžinome banko kreditoriams iš parduoto banko turto bei aktyvų, išaiškintų paskolų pervedimo schemų, kuriomis banko lėšos buvo nukreiptos į Kipro, Kaimanų ir Didžiosios Britanijos Mergelių salose registruotus fondus", - sako Neilas Cooperis, "Snoro" bankroto administratorius.         
Iki šiol "Snoro" bankroto procese yra pilnai patenkinti visi pirmosios eilės kreditorių - banko darbuotojų - kreditoriniai reikalavimai, jiems buvo išmokėti 9,3 mln. litų. "Snoro" antrosios eilės kreditoriui "Indėlių ir investicijų draudimas" iki šios dienos išmokėti 925 mln. litų.
"Indėlių ir investicijų draudimas" yra pareiškęs 3,99 mlrd. litų kreditorinių reikalavimų "Snoro" bankui už apdraustus indėlius.

Dominykas Dimavičius
"Publicum FComm"
Tel. +370 5 249 9087
Mob. +370 620 12926
d.dimavicius@publicum.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.