Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Kaune bus paminėta Lengvosios pramonės darbuotojų diena

2014-06-03

Š. m. birželio 5 -ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija minės Lengvosios pramonės darbuotojų dieną. Šventės metu Lietuvos lengvosios pramonės garbės ženklu - „Auksine verpste“ už nuopelnus vystant Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonę tradiciškai  bus apdovanoti geriausi  šalies aprangos ir tekstilės įmonių darbuotojai.

 Pirmąją birželio savaitę savo profesinę šventę Lietuvos aprangos ir tekstilės sektorius švenčia jau daugiau nei keturis dešimtmečius. Ilgametes tradicijas išlaikančios ir puoselėjančios pramonės šakos darbuotojai gali didžiuotis puikiais rezultatais.

 Šiandien Lietuvos aprangos ir tekstilės pramonė – vienas svarbiausių šalies apdirbamosios pramonės sektorių, kuriame dirba apie ketvirtadalis visų apdirbamosios pramonės darbuotojų. Lietuvos aprangos ir tekstilės gamybos eksporto apimtys 2013 m. augo 8,8 proc., – daugiausiai tarp lietuviškos kilmės produktų. Drabužių ir tekstilės gaminių pernai eksportuota už 2,27 mlrd. Lt., o pirmąjį šių metų ketvirtį Lietuvos drabužių ir tekstilės pramonės įmonių pardavimų apimtys užsienio rinkose padidėjo 0,5 proc. lyginant su analogišku 2013 m. laikotarpiu.

 „Sveikindamas visus šios garbingos pramonės šakos darbuotojus su profesine švente ypatingą padėką noriu išreikšti visiems ilgamečiams lengvosios pramonės darbuotojams, mūsų pramonės šakos veteranams. Tik jūsų nuoširdaus ir profesionalaus darbo bei pagarbos tradicijoms dėka šiandieną Lietuvos aprangos ir tekstilės sektorius išlieka konkurencingas pasaulinėje rinkoje. Dar daugiau – esame pavyzdys daugeliui Europos Sąjungos ir kitų pasaulio regionų šalių kaip efektyviai veikianti ir sparčiai besiplėtojanti pramonės šaka“, – sako Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos prezidentas A. Palevičius.

Renginyje bus diskutuojama apie šalies aprangos ir tekstilės sektoriaus raidos aktualijas, pranešimus skaitys Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos, DNB banko atstovai, dalyvaus aprangos ir tekstilės įmonių vadovai ir darbuotojai, LR Seimo, Vyriausybės nariai, kitų šalies valdžios institucijų atstovai.

Jurga Brazauskaitė
projektų vadovė
UAB "VIP Viešosios informacijos partneriai"
(8 5) 215 4964
jurga@vipcommunications.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.