Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

„Kalnapilio-Tauro grupei“ įteiktas Lietuvos eksporto prizas

2014-02-20

Lietuvos prekybos ir amatų rūmų asociacija Lietuvos Respublikos Vyriausybėje ketvirtadienį vykusio kasmetinio iškilmingo renginio metu „Lietuvos eksporto 2013“ prizą įteikė „Kalnapilio-Tauro grupei“. Vienas garbingiausių šalies verslo apdovanojimų bendrovei įteiktas už geriausius eksporto rodiklius Panevėžio ir Utenos regione 2013 metais.

„Kalnapilio-Tauro grupė“ jau dvidešimt metų pelno tarptautinį pripažinimą Lietuvos ir tarptautiniuose konkursuose. Ji ne tik garsina Lietuvos vardą užsienyje, skatina verslumą ir kuria darbo vietas mūsų regione, tačiau ir nuolat dalyvauja vietos bendruomenės gyvenime – remia įvairius renginius ir socialines iniciatyvas. Nuolatinis augimas, atsinaujinimas, verslo dinamiškumas ir, be abejonės, puikaus skonio alus lėmė kompanijos pripažinimą tarp vartotojų, klientų ir partnerių“, – sako Visvaldas Matkevičius, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius.

„Aukšti reikalavimai, keliami sau ir savo gaminamai produkcijai, kompanijos modernumas, inovatyvumas ir, žinoma, puiki komanda padėjo mums pasiekti tokių rezultatų, kokius turime šiandien. Džiugu, kad mūsų pasirinkta strategija nuolat investuoti, siekiant siūlyti alaus mėgėjams išskirtinio skonio alų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pasiteisina“, – sakė „Kalnapilio-Tauro grupės“, UAB generalinis direktorius Marijus Valdas Kirstukas. 

Pagrindinės „Kalnapilio-Tauro grupės“ eksporto kryptys – kaimyninės šalys Latvija, Estija, taip pat Danija, Rusija, Didžioji Britanija, Airija, Ispanija, JAV ir net kai kurios Afrikos šalys. Bendrovės eksportuojamos produkcijos – alaus ir gaiviųjų gėrimų – kiekis 2013 metais, lyginant su 2012-aisiais, augo 22 proc.

„Kalnapilio-Tauro grupė“ 2013 metais taip pat pelnė „Lietuvos metų gaminio“, „International Brewing Awards“ ir Tarptautinio skonio ir kokybės instituto apdovanojimus. Bendrovė nuolat palaiko Lietuvos krepšinį – remia Kauno „Žalgirio“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ komandas, taip pat įvairius muzikinius renginius ir socialines iniciatyvas. Didelį dėmesį skiria Panevėžio miesto kultūriniam gyvenimui – šiemet tapo didžiuoju „Panevėžys – Lietuvos kultūros sostinė“ rėmėju.

„Kalnapilio-Tauro grupė“ veiklą vykdo visose trijose Baltijos šalyse. Įmonių grupėje, 2013 metų vidurio duomenimis, dirba 320 darbuotojų.

Iškilmingo renginio Vyriausybės rūmuose antradienį metu „Lietuvos eksporto prizas 2013“ ir „Lietuvos metų vadovė 2013“ apdovanojimus laureatams įteikė Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius. Šie kasmetiniai apdovanojimai, kuriuos įsteigė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija, yra teikiami kompanijoms, gaminančioms eksporto gaminius, teikiančioms eksporto paslaugas bei skatinančioms lietuviškų prekių, paslaugų pardavimą užsienyje.

Ieva Stankevičienė
Vyresnioji projektų vadovė
VRP Hill+Knowlton Strategies
+370 650 70678; + 370 5 2499949
ieva@vrp.lt

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.