Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

LPK ir Baltarusija

2014-01-15

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) vadovybė susitiko su Baltarusijos Respublikos ambasados Lietuvoje atstovais, susitikime aptartas abiejų šalių verslo tarybų Minske organizuojamas susitikimas, verslo kontaktų mugė ir būsimas Lietuvos-Baltarusijos ekonomikos forumas.

LPK Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Baltarusijos Respublika verslo taryba kartu su Lietuvos Respublikos ambasada Minske vasario 17 d. organizuoja susitikimą su Baltarusijos - Lietuvos verslo taryba, kurio metu bus aptariami aktualiausi Lietuvos - Baltarusijos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo klausimai ir vyks verslo kontaktų mugė.

Susitikime taip pat nuspręsta, kad šiemet tradicinis kaimyninių valstybių X-asis Lietuvos - Baltarusijos ekonomikos forumas vyks 2014 m. balandžio 9 - 11 d. Mogiliove (Baltarusija).

Mokesčiai už mokamus kelius Baltarusijoje - visiems automobiliams

Baltarusijoje padaugėjo respublikinės reikšmės kelių ir jų atkarpų, kuriomis važiavimas yra mokamas ne tik krovininiams automobiliams ar autobusams, bet ir lengviesiems automobiliams.

Elektroninė apmokėjimo sistema dar yra diegiama, todėl gali pasitaikyti trikdžių ir apmokėjimo patvirtinimo sistemoje vėlavimų. Todėl pats transporto priemonės vairuotojas, turi sekti keliuose esančią informaciją, nes baudos už neapmokėtą naudojimąsi mokamais keliais nustatytos didelės.

Daugiau informacijos apie mokamus kelius, mokėjimo tvarką ir vietas galite rasti www.beltoll.by skiltyje „Sistema BelToL“

LPK

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.