Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Steigiama Lietuvos-Kinijos verslo taryba

2014-01-09

Siekiant sustiprinti ir aktyviau plėtoti ekonominius-prekybinius santykius su Kinijos LR, Lietuvos pramonininkų konfederacija steigia Lietuvos-Kinijos verslo tarybą.

Kaip žinia, Kinijoje yra ypatingai svarbus proaktyvus valdžios palaikymas, todėl Lietuvos-Kinijos verslo tarybos įkūrimo klausimas yra aktyviai derinamas su LR Vyriausybės atstovais, kuri reiškia pilną palaikymą ir pritarimą Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus vardu. Lietuvos-Kinijos verslo tarybos prie LPK steigimą taip pat aktyviai palaiko abiejų šalių Ambasadoriai.

Vienas iš Lietuvos Vyriausybės ekonominės politikos prioritetų yra ekonominių-politinių santykių su Kinija plėtojimas, todėl 2014 m. planuojami aukščiausio lygio (Ministro Pirmininko bei Ūkio ministro) vizitai į Kiniją kartu su verslo delegacijomis. Lietuvos eksporto diversifikavimas bei ekonominių-politinių santykių užmezgimas su besivystančiomis, didelį augimo potencialą turinčiomis rinkomis atitinka ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos ekonominės užsienio politikos prioritetus. Todėl konkrečių verslo įmonių dalyvavimas steigiamoje Lietuvos-Kinijos verslo taryboje, kurios veiklą aktyviai palaikys Lietuvos ir Kinijos valdžios atstovai, atveria dideles galimybes Lietuvos verslui sustiprinti ekonominius santykius su Kinija.

Norinčius prisidėti prie Lietuvos-Kinijos verslo tarybos veiklos maloniai prašome registruotis iki sausio 22 d. Narystė taryboje bus mokama (vienkartinis stojimo mokestis ir metinis mokestis), o faktinis kontribucijos dydis priklausys nuo Tarybos narių skaičiaus ir bus patvirtintas steigiamojo posėdžio metu.

Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į LPK Užsienio ryšių departamento direktorių Aurelijų Ušecką, el. p: aurelijus.useckas@lpk.lt arba tel. +370 612 84247, arba į LPK analitiką Aleksandrą Izgorodiną, el. p. aleksandr.izgorodin@lpk.lt, tel. +370 698 74451.

LKP

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.