Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

"Avia Solutions Group" sėkmingai užbaigia "Helisotos" įsigijimo sandorį

2013-12-17

Aviacijos verslo įmonių grupė "Avia Solutions Group" paskelbė gavusi leidimą įmonių koncentracijai ir sėkmingai užbaigusi sraigtasparnių techninės priežiūros paslaugų įmonės "Helisota" įsigijimo sandorį. Remiantis šio sandorio sąlygomis grupė įsigijo visas Kaune veikiančios bendrovės akcijas. Bendra "Helisota" įsigijimo sandorio vertė viršija 12 milijonų litų.

Kaip buvo skelbta anksčiau, "Helisota" akcijų įsigijimas buvo vykdomas keliais etapais. Dalis sumos buvo sumokėta tiesiogiai įmonės akcininkams, dalis - perleidžiant "Helisota" vadovybei naujai išleistų 165 000 litų vertės "Avia Solutions Group"  vertybinių popierių paketą. Vadovaujantis rinkos konkurenciją ir koncentraciją reguliuojančiais  Lietuvos įstatymais, aviacijos paslaugų grupei reikėjo sulaukti specialaus Lietuvos Respublikos Konkurencijos Tarybos patvirtinimo. Pastarasis buvo gautas ketvirtadienį, gruodžio 12 dieną.
"Pastaruosius kelerius metus didžiausias dėmesys ir investicijos grupės mastu buvo skiriamos komercinių lėktuvų techninio aptarnavimo segmentui, kuriame veiklą vysto viena iš mūsų bendrovių "FL Technics". Ši įmonė įgyvendino nemažai didelės apimties projektų tiek variklių remonto ir atsarginių lėktuvų detalių prekybos, tiek linijinių stočių plėtros bei kitose srityse. Be to, 2011 metais įkūrę bendrovę "FL Technics Jets", sėkmingai plėtėme savo veiklą ir verslo orlaivių techninio aptarnavimo sektoriuje. Natūralu, kad sprendimas žengti į sraigtasparnių techninio aptarnavimo segmentą buvo tik laiko klausimas", - teigia "Avia Solutions Group" vadovas Linas Dovydėnas. "Džiaugiamės, kad derybų su "Helisota" akcininkais metu nusprendėme išnaudoti jau egzistuojančią įmonės bazę, apjungiant savo patirtį su kitais Lietuvos aviacijos rinkoje ilgus metus veikiančiais industrijos atstovais. Tikiu, kad naujos aviacijos verslo įmonės integravimas į "Avia Solutions Group" infrastruktūrą atvers naujas galimybes tiek mums, tiek ir naujiesiems mūsų kolegoms."
"Helisota" praėjusiųjų metų apyvarta viršijo 42 mln. litų. Prisijungusi prie aviacijos verslo įmonių grupės, "Helisota" išlaikys lig šiol turėtą pavadinimą ir vadovybę. Sėkmingai užbaigus sandorį, bendrovės veikla Lietuvoje bei tolesnė plėtra užsienio rinkose bus vykdoma bendromis "Helisota" vadovybės ir "Avia Solutions Group" komandos pastangomis. Įsigijusi "Helisota" aviacijos paslaugų grupė "Avia Solutions Group" tapo viena didžiausių tokio tipo paslaugų teikėjų Rytų Europoje.

Apie Avia Solutions Group:
"Avia Solutions Group" - Varšuvos vertybinių popierių biržoje (WSE) listinguojama aviacijos verslo įmonių grupė, pasauliniu mastu teikianti kompleksinius aviacijos paslaugų sprendimus: orlaivių techninę priežiūrą ir remontą bei atsarginių detalių tiekimą; pilotų ir orlaivius aptarnaujančio personalo apmokymų bei nuomos paslaugas; antžeminį aptarnavimą ir orlaivių kuro pylimo paslaugas; verslo klasės čarterinius skrydžius ir orlaivių valdymo paslaugas.

"Avia Solutions Group" valdo daugiau nei 17 dukterinių kompanijų bei šiuo metu turi atstovybes Lietuvoje, Lenkijoje, Rusijoje, Italijoje, Malaizijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Inovatyvioje ir augančioje aviacijos verslo įmonių grupėje dirba daugiau 1600 specialistų iš trisdešimties pasaulio šalių.

Apie Helisotą:
Įkurta 1997 m., "Helisota" yra pirmaujanti Mi-8, Mi-17 bei Mi-171 tipo sraigtasparnių bei jų modifikacijų remonto ir techninio aptarnavimo bendrovė Baltijos šalyse. "Helisota" atlieka sraigtasparnių kapitalinio remonto, techninio aptarnavimo, modernizavimo darbus, tiekia aviacines detales, atlieka sraigtasparnių techninę priežiūrą ir aptarnavimą užsakovų bazėse. Sėkmingai dirbdama bendrovė bendradarbiauja su valstybinėmis institucijomis bei privačiomis įmonėmis iš daugiau kaip 25 pasaulio šalių.

Daugiau informacijos apie Helisotą, Avia Solutions Group ir jos valdomas įmones rasite apsilankę  www.aviasg.com, http://www.helisota.lt/

Anton Tisov
Head of Communications Projects
Avia Solutions Group
Mob. +370 650 97457
anton.tisov@aviasg.com

 Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.