Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

"Bakutel 2013" dar kartą patvirtino "DocLogix" patrauklumą Azerbaidžiano rinkoje

2013-12-17

2013 m. gruodžio 2-5 d. UAB "DocLogix" dalyvavo tarptautinėje telekomunikacijų ir informacinių technologijų parodoje "Bakutel". Azerbaidžiano sostinėje vykusiame renginyje įmonė pristatė savo produktą jungtiniame Lietuvos Respublikos stende kartu su kitomis šalies bendrovėmis priklausančiomis asociacijai "Infobalt". "DocLogix" sistema taip pat buvo demonstruojama atskirame stende, kuriame įmonė dalyvavo kartu su vietiniu partneriu - kompanija "ULTRA Company". Šiais metais paroda "Bakutel" buvo rekordiškai didelė, parodos plotas per metus išsiplėtė 35%, o savo produktus bei paslaugas pristatinėjo apie 300 kompanijų iš 28 pasaulio šalių.
"DocLogix" šioje parodoje dalyvauja jau trečiąjį kartą ir įmonės siūlomi sprendimai susilaukia vis didesnio dėmesio. Parodos metu "DocLogix" produktu aktyviai domėjosi gamybinės ir komunalinių paslaugų įmonės bei keletas svarbių šalies ministerijų. Verta paminėti, kad "DocLogix" dokumentų valdymo sistema yra bene vienintelis tarptautinis produktas pilnai adaptuotas šalies rinkai t.y. sukurta vartotojo sąsaja azerbaidžaniečių kalba, o dokumentų šablonai ir procesai pritaikyti vietiniams raštvedybos reikalavimams.
"Centrinės Azijos rinkos yra mūsų strateginis prioritetas. Jau keletą metų kartu su vietiniais partneriais aktyviai dirbame Azerbaidžiane, Turkmėnistane bei Kazachstane. Šiuo metu vyksta ne vienos derybos, todėl manau, kad netolimoje ateityje paskelbsime apie naujus diegimo susitarimus", - džiaugėsi UAB "DocLogix" direktorius Jaroslav Gil.
UAB "DocLogix" Azerbaidžiano rinkoje veikia nuo 2010-ųjų metų. Įmonės siūlomą dokumentų ir procesų valdymo sistemą jau naudoja vienas lyderiaujančių bankų "Nikoil" ir didžiausia šalies draudimo kompanija "Pasha Insurance".
"DocLogix" plėtrai Azerbaidžiane ypač padeda įmonė "ULTRA Company". Tai viena pirmaujančių IT kompanijų šalyje. Joje dirba apie 150 žmonių. "Jie turi gerą reputaciją rinkoje ir gerai išmano mūsų produktą. Tikiu, kad kartu su jais įgyvendinsime dar daug svarbių projektų", - kalbėjo "DocLogix" direktorius.

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.