Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Jan Palmer, "Estonian Air" vadovo, komentaras

2013-12-05

Kaip mes paaiškinome tuo metu, kai buvo nutraukiamos Skrydžių paslaugų sutartis ir Komercinių paslaugų sutartis su bendrove "Air Lituancia", iš abiejų pusių buvo dideli įsipareigojimai. Bendrovė "Air Lituanica" turėjo sumokėti bendrovei "Estonian Air" už skrydžių paslaugas ir už mūsų komercinių sistemų naudojimą. Savo ruožtu, bendrovė "Estonian Air" turėjo mokėti bendrovei "Air Lituanica" už pajamas iš skraidintų keleivių. Tačiau, pagal susitarimą, tai turėjo būti padaryta po vadinamojo buferinio laikotarpio, kad galima būtų užtikrinti, kad bendrovė "Estonian Air" gautų pinigus, prieš juos išmokėdama.

Bendrovė "Air Lituanica" atsisakė mokėti už skrydžių paslaugas gruodžio mėnesį - tas apmokėjimas turėjo būti atliktas iki lapkričio 25 d. Kaip skrydžių operatorius, mes turime pareigą skraidinti keleivius, kurie įsigijo bilietus iš bendrovės "Estonian Air". Todėl, kadangi "Air Lituanica" neįvykdė savo įsipareigojimų mums, mes nutraukėme savo sutarti. Ta suma, kurią nurodo bendrovė "Air Lituanica", atitinka sumą, susijusią su bilietais, parduotais į bendrovės "Estonian Air" skrydžiius į Amsterdamą ir Berlyną, per "Estonian Air". Kadangi mes turime pareigą keleiviams juos transportuoti, mes naudojame pinigus, kuriuos sumoka keleiviai, kad juos skraidintume.

Bendrovės "Estonian Air" vienintelis ketinimas dabar, ir visada buvo, gauti teisingą apmokėjimą už paslaugas, kurias mus teikėme ir vis dar teikiame. Tačiau bendrovė "Air Lituanica" per visą mūsų bendradarbiavimo laikotarpį vėlavo atlikti apmokėjimus ir iki šiol mums yra skolinga ženklias pinigų sumas. Būtent dėl šios priežasties mes pasiliekame dalį pajamų iš bilietų, į kurias mes turime teisę pagal mūsų susitarimus ir pagal įstatymus.

Be to, kadangi mes buvome priversti anksčiau laiko nutraukti šiuos santykius, mes reikalausime didelių nuostolių priteisimo iš bendrovės "Air Lituanica". Šios pretenzijos, kartu su sumomis, kurias mums yra skolinga bendrovė "Air Lituanica", smarkiai viršys sumas, kurias laikome mes.

Toma Jonuškaitė
Account Manager
Mesiniu str. 5/2, Vilnius 01133, Lithuania
+370 663 71084
toma@bvrg.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.