Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Lietuvos kompanija Locatory.com tapo Tarptautinės oro transporto asociacijos partnere ir nusitaikė į JAV rinką

2013-11-20

Locatory.com, IT kompanija, tiekianti viso pasaulio aviacijos industrijos atstovams elektroninės prekybos lėktuvų atsarginėmis dalimis bei aviacijos paslaugomis sprendimus, toliau plečia savo pasiekimų sąrašą. Per pastaruosius porą mėnesių kompanija pasirašė du svarbius kontraktus. Vienas jų - su Tarptautine oro transporto asociacija (IATA), kitas - su amerikiečių kompanija Pentagon 2000 Software, Inc.

"Maždaug $30 milijardų vertinamoje industrijoje yra ypatingai svarbus visų procesų optimizavimas. Todėl vis daugiau operatorių bei techninio aptarnavimo paslaugų tiekėjų siekia išnaudoti dalies tiekimo grandinės procedūrų perkėlimo "į debesį" privalumus," naujausiąsias industrijos tendencijas pakomentavo Locatory.com generalinis direktorius Žilvinas Sadauskas. "Šiuo metu Locatory.com aptarnaujamų klientų sąraše yra tokios visame pasaulyje pripažintos įmonės kaip KLM Engineering & Maintenance, lėktuvų gamintojas ATR, gamintojas Moog Inc., turintis farmacijos centrą ir Lietuvoje, o taip pat Mi-8/17 sraigtasparnių techninės priežiūros tiekėjas Denel Aviation, Honeywell ir kiti."

2013 metų pradžioje į prekybos platformą Locatory.com buvo patalpinta apie 500.000.000 atsarginių lėktuvų detalių. Šiuo metu jų skaičius siekia jau 2 milijardus, o tai de facto daro ją trečia pagal dydį tokio pobūdžio platforma pasaulyje. Taip pat, pardavimų, klientų aptarnavimo ir IT departamentų plėtros dėka įmonės kolektyvas stabiliai auga 50% per metus.

Įmonės pasiekimai buvo puikiai įvertinti ir apie aviaciją rašančių ekspertų, periodiškai kviečiančių Locatory.com atstovus dalyvauti MRO Europe, Airline E&M: CEE & Russia, MRO Regional ir kitose konferencijose, kur kompanijos atstovai reguliariai skaito pranešimus aktualiomis temomis ir dalyvauja probleminių klausimų aptarimuose diskusijų metu.

"Šiuo metu Locatory.com profesionalai kuria du unikalius produktus, vienas iš kurių bus paremtas dirbtiniu intelektu ir palengvins atsarginių dalių paieškos procesą, o kitas suteiks galimybę pasiekti iki 100% aviacijos detalių rinkos tiekėjų," dalinosi Žilvinas Sadauskas. "Maža to, siekdama nuolat tobulinti savo klientams siūlomą produktą, šiemet mūsų komanda pradėjo kompleksinį integracijos su kitais pasaulinio masto industrijos atstovais procesą ir jau papildė savo partnerių gretas bendradarbiaudama su Tarptautine oro transporto asociacija (IATA), bei tokias visame pasaulyje žinomas aviacijos gigantes kaip Boeing, Bell Helicopter ir JAV karines oro pajėgas aptarnaujančia kompanija Pentagon 2000 Software, Inc."

Tačiau, anot Locatory.com generalinio direktoriaus, didžiausi kompanijos kontraktai - dar priešaky: "Be abejo, žengiant pirmuosius žingsnius industrijoje, mums buvo svarbu pasirinkti teisingą vystymosi kryptį, todėl pirmiausiai plėtėme veiklą sparčiai augančiose besivystančių šalių rinkose. Tačiau dabar, įgiję neįkainojamos patirties ir patikimų pasaulinio masto partnerių užnugarį, esame pasiruošę užkariauti ir likusį pasaulį."

Apie "Locatory.com":
"Locatory.com" - tai IT-kompanija, kuri teikia pasaulinei aviacijos industrijai skirtingus tiekimo grandinės optimizavimo sprendimus. Plečiant savo veiklą tarptautinėje rinkoje, kompanija dirba Europos, Azijos, Lotynų Amerikos, NVS šalių ir kitose pasaulio regionuose.

"Locatory.com" yra "Avia Solutions Group" - 17 atstovybių pasaulyje valdančios aviacijos kompanijos, teikiančios globalius aviacijos verslo sprendimus - dalis. Įmonės veikla apima platų paslaugų spektrą nuo orlaivių taisymo ir priežiūros, įgulos ir techninio apmokymo, antžeminio aptarnavimo iki įgulos nuomos ir kitų su aviacija susijusių sričių. Tai - pirmoji Lietuvos bendrovė, kurios akcijomis prekiaujama Varšuvos vertybinių popierių biržoje.

Daugiau informacijos apie "Locatory.com" veiklą galite rasti interneto svetainėje www.locatory.com

Anton Tisov
Head of Communications Projects
Avia Solutions Group
Mob. +370 650 97457
anton.tisov@aviasg.comNorint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.