Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Lietuvos tekstilės ir aprangos pramonės atstovai eksporto galimybių ieškos tarptautinėje verslo kontaktų mugėje

2013-10-16

Šių metų spalio 18 dieną, parodos "Baltijos tekstilė ir oda 2013" metu, vyks jau ketvirtoji VšĮ "Versli Lietuva" organizuojama tarptautinė verslo kontaktų mugė. Tai puiki galimybė tekstilės ir aprangos srityse dirbančioms Lietuvos įmonėms pristatyti save, užmegzti naudingus užsienio verslo ryšius bei pasidalinti patirtimi.

"Ketvirtus metus kartu su paroda organizuojama aprangos gamintojų kontaktų mugė, suteikia papildomos naudos parodos dalyviams. Jau tapo įprasta, kad ši kontaktų mugė daugiau orientuota į Rusijos rinką, nes šios šalies aprangos sektoriaus atstovai Lietuvoje ieško jau sukurto ir pagaminto produkto, kurį jie iškart gali realizuoti savo rinkoje", - teigia VšĮ "Versli Lietuva" Eksporto departamento direktorė Jurgita Butkevičienė. - Ir šiais metais planuojama, kad kiekviena dalyvaujanti Lietuvos įmonė pagal individualiai sudarytą susitikimų programą susitiktų su ne mažiau 8-12 užsienio atstovų, kuriuos įmonės pasirenka pačios numatydamos rezultatą". 
Kontaktų mugėje planuoja dalyvauti virš 60 įmonių iš Lietuvos, Italijos bei Rusijos, kurių pagrindinės veiklos sritys - mažmeninė, didmeninė prekyba, gamyba ir paslaugos. Rusijos delegaciją iš Sankt Peterburgo sudarys iki 17 didelių prekybos įmonių vadovų. Iš lietuviškų kompanijų paminėtini dalyviai "Omniteksas" UAB, "Flokati" UAB, "Kauno Baltija" AB, "Audimas" AB, "Klasikinė tekstilė", o užsienio atstovų - "Ekstra", "X-Act", "M-Style", "MW - European clothing", SODA, "Azienda Foderami Dragoni" ir kt.
Tradiciškai Rusijos kompanijos aprangos ir tekstilės kontaktų mugėje rodo didžiausią susidomėjimą ir aktyvumą. Šiais metais po tarptautinės verslo kontaktų mugės parodoje "Baltijos tekstilė ir oda 2013" 16 val. (Lietuvos parodų centre LITEXPO, konferencijų salė 5.1) Rusijos kompanijos kartu su VšĮ "Versli Lietuva" ir Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA) rengia apvalaus stalo diskusiją apie Lietuvos - Rusijos bendradarbiavimo iššūkius ir perspektyvas. Pasak J. Butkevičienės, diskusijos iniciatyvą išreiškė Rusijos įmonės, kurios turi patirties dirbant su Lietuvos aprangos sektoriumi ir ketina užmegzti partnerystę. Diskusijos metu Rusijos verslo atstovai ketina atskleisti, su kokiais iššūkiais susiduria bendradarbiaudami su Lietuvos tiekėjais, norėtų aptarti ateities perspektyvas bei išgirsti Lietuvos įmonių interesus.

Jorūnė Juodžbalytė, VšĮ "Versli Lietuva" komunikacijos vadovė,
mob. 8 686 80 126, El.paštas j.juodzbalyte@verslilietuva.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.