Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Verslo misija į Kiniją (Šandongą)

2013-05-24

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) bendradarbiaudama su LR ambasada Kinijoje, maloniai kviečia š. m. liepos 7-14 d. (datos gali keistis) dalyvauti verslo misijoje į Kinijos Šandongo provincijos – antros pagal dydį ir vienos turtingiausių Kinijos provincijų - sostinę Džinan. Pagal sukuriamą BVP Šandongui Kinijoje tenka trečia, pagal investicijas užsienyje – net pirma vieta. Provincijoje gyvena beveik 100 mln. žmonių. 

Kinija didelė ir labai įdomi bei perspektyvi rinka su savo specifine infrastruktūra ir reikalavimais, todėl manome esant būtina su šia šalimi vystyti strateginį, nuoseklų ir tikslinį bendradarbiavimą. Šiai kultūros ir verslo misijai Šandongo provincija pasirinkta ne atsitiktinai. Glaudūs ryšiai ir aktyvus bendradarbiavimas instituciniame lygmenyje vystomas jau porą metų ir yra pastebimas Kinijos pusės nuoširdus noras kaip galima aktyviau bendradarbiauti dvišalių ekonominių santykių srityje. Šio regiono valdžiai Lietuva yra pozicionuojama kaip verslo vartai į Skandinavijos šalis ir Vakarų Europą.

Šandongo provincija – viena ekonomiškai stipriausių Kinijos provincijų, santykinai netoli nutolusi nuo Pekino, turi vieną didžiausių pasaulyje jūrų uostų Tsingdao mieste. Šandongo provincijoje yra 17 didmiesčių, 8 oro uostai bei 23 jūrų uostai. Provincijoje išvystyta mašinų, elektronikos, lengvoji pramonė, ji pirmauja atsinaujinančios energetikos technologijų vystymo ir maisto produktų gamybos srityje. 

Verslo misija vyks organizuojamų “Lietuvos ir Šandongo provincijos draugystės dienų” metu (liepos 10 – 11 d.). Renginyje dalyvaus aukščiausi provincijos vadovai, taip pat ir LR Užsienio reikalų viceministras Rolandas Kriščiūnas, LR Ambasadorė Lina Antanavičienė ir LR Komercijos atašė Kinijoje - Danas Vaitkevičius.

Po šios Lietuvos verslo misijos planuojamas Kinijos verslo ir valdžios delegacijos atsakomasis vizitas į Lietuvą.

Verslo misijos kaina: 7600 Lt (į šią kainą įskaičiuoti avia bilietai, nakvynė viešbutyje, transporto, verslo forumo ir organizavimo išlaidos).

Daugiau informacijos ir registracija: aurelijus.useckas@lpk.lt; 8 612 84247

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.