Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Premjeras: turi garsiai skambėti ryžtingas „ne“ šešėlinei ekonomikai

2013-05-31

Šįryt Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius prisijungė prie visuomeninės akcijos „Šioje šalyje nėra vietos „šešėliui“ ir V. Kudirkos aikštėje praeiviams dalijo informacines skrajutes bei diskutavo apie šešėlinės ekonomikos žalą valstybei.

„Vyriausybė skiria išskirtinį dėmesį kovai su „šešėliu“, stiprinamas teisėsaugos tarnybų darbas  leidžia identifikuoti didelio masto šešėlinius reiškinius. Tačiau net ir griežčiausios priemonės  nesustabdys kontrabandos, algų mokėjimo vokeliuose, mokestinių pažeidimų, jeigu tai bus toleruojama visuomenėje, jeigu žmonėms, ypač jaunimui, bus nesvarbu, neįdomu“, – sako premjeras.

„Todėl turi garsiai skambėti ryžtingas „ne“ kontrabandai, mokesčių slėpimui ir nelegalioms pajamoms, nes veikla šešėlyje labai daug kainuoja valstybei ir jos žmonėms“, – pabrėžia Ministras Pirmininkas.

Vyriausybės vadovas taip pat džiaugiasi aktyviu jaunų žmonių įsitraukimu į akciją ir dėkoja Investuotojų forumui už iniciatyvą, kuri nukreipta prieš mokesčių slėpimą, kontrabandą, nelegalias  pajamas.

Antrąkart rengiama akcija šiemet išsiplėtė ir į kitus miestus. Joje kartu asociacijos „Investors‘ Forum“ atstovais dalyvavo ir iniciatyvos „Baltoji banga“, jaunimo organizacijos „Kurkime Lietuvai“, pilietinės iniciatyvos „Baltosios pirštinės“ nariai.

Spaudos tarnyba
Vyriausybės kanceliarija
8 706 63746
spauda@lrv.lt

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.