Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Ukrainos pramonininkų vadovas ir prezidento V.Janukovičiaus patarėjas A.Kinachas su šalies pramonininkais aptars bendradarbiavimo klausimus

2013-04-08

Balandžio 9 d. 11 val. Lietuvos pramonininkų konfederacijoje (Vienuolio g. 8, IV auk.) kartu delegacija lankysis Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjungos prezidentas, Ukrainos prezidento V. Janukovičiaus patarėjas ekonominiais klausimais Anatolijus Kinachas.
Susitikimas organizuojamas kaip tąsa spalio mėnesį vykusio V. Janukovičiaus vizito Lietuvoje, kuriame buvo nuspręsta tartis dėl ekonominio bendradarbiavimo vystymo, o taip pat detaliau nagrinėti verslui kylančius probleminius veiklos klausimus.
Vienas iš svarbių vizito tikslų yra siekis aptarti dvišalio Verslo forumo steigimo procedūras ir galimą veiklos pradžią. Iniciatyva įsteigti Forumą buvo iškelta prezidento V. Janukovičiaus vizito Lietuvoje metu.
Susitikimo programoje numatyta A. Kinacho prezentacija apie šalių ekonominių santykius perspektyvas, bus aptariami abiejų pusių verslininkams kylantys probleminiai klausimai.
Ukrainos pramonininkų vadovas Anatolijus Kinachas taip pat yra ėjęs Ukrainos Ministro pirmininko ir Ukrainos ekonomikos ministro pareigas.

LPK informacija

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.