Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

LMG įteikimas

2012-12-21

R. Dargis "Metų gaminio" įteikimo proga: "Tikimės, kad kitąmet Vyriausybėje už savo sprendimus bus verta gauti "Metų gaminio" apdovanojimą.
Gruodžio 21 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis pasveikino ir įmonių vadovams įteikė "Lietuvos metų gaminioヤ apdovanojimus.
Šalyje svarbiausiu verslo bendruomenės įvertinimu įmonėms laikomo konkurso トLietuvos metų gaminys 2012ヤ apdovanojimams nominuotos 80 įmonės dešimtyje vertinimo grupių iš 15-os šalies ūkio šakų. Dviejų lygių ekspertų ir įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti 85 aukso ir 15 sidabro medalius įmonių produkcijai ir paslaugoms.
LPK prezidentas pasidžiaugė, kad vis daugiau įmonių atlaikydamos konkurencinę kovą sukurią naujų produktų vertų apdovanojimo, taip pat palinkėjo, kad "verslas tikisi, kad Vyriausybė už savo sprendimus ir darbus kitąmet bus verta gauti "Metų gaminio" apdovanojimą", - renginio dalyviams sakė Robertas Dargis. 
Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pasidžiaugė, jog kasmet šiame konkurse dalyvauja vis daugiau smulkių įmonių. Tai rodo, kad šalies ekonomika juda teisinga linkme", - sveikindamas susirinkusius renginio dalyvius kalbėjo premjeras.

LPK

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.