Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

"Ryanair" Kalėdoms dovanoja dar vieną naują maršrutą iš Kauno oro uosto

2012-12-18

Europos ypatingai pigių skrydžių bendrovė "Ryanair" šiandien paskelbė apie jau antrą 2013 m. vasaros sezono skrydžių kryptį. Nuo balandžio 1 d. iš Kauno oro uosto pradedami tiesioginiai skrydžiai į Sicilijos saloje esantį miestą Trapanį. Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.

"Mums labai malonu pranešti apie antrą naują vasaros kryptį iš Kauno oro uosto. Lietuviai turės galimybę aplankyti išskirtinio grožio Sicilijos salą, skrisdami tiesioginiu maršrutu Kaunas (KUN) – Trapanis (TPS). Internetinėje skrydžių bendrovės svetainėje bilietus bus galima įsigyti jau nuo rytojaus. Kodėl gi Kalėdoms savo artimiesiems nepadovanojus įsimintinų atostogų", – sako "Ryanair" pardavimų ir rinkodaros vadovė Šiaurės ir Baltijos šalims Elina Hakkarainen.

Šia proga aviakompanija savo klientams taip pat dovanoja galimybę įsigyti net 100 tūkst. bilietų, kurių kaina į vieną pusę – nuo 28 Lt. Pasiūlymas galioja skrendant pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais į visas Europos šalis, bilietus perkant iki gruodžio 20 d. Juos įsigyti galima adresu www.ryanair.com.

Eglė Gabrytė
Projektų vadovė
UAB "Publicum"
Tel.: +370 5 269 0033
e.gabryte@publicum.lt

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.