Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Seimo Pirmininkas V. Gedvilas susitiko su Lietuvos pramoninkų konfederacijos prezidentu R. Dargiu

2012-11-23

Šiandien Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas priėmė Lietuvos pramoninkų konfederacijos prezidentą Robertą Dargį, generalinio direktoriaus pavaduotoją Gintarą Morkį ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovą Seime Mindaugą Reinikį.

Susitikimo metu buvo apžvelgtos aktualiausios verslo problemos, aptartos mokesčių politikos kryptys, verslo sąlygų gerinimo ir jo galimybių skatinimo užsienyje klausimai, efektyvesnis investicijų didinimas. Taip pat apžvelgta švietimo politikos problematika, pasidalyta nuomonėmis dėl tiksliųjų mokslų populiarinimo ir dėl didesnio valstybės dėmesio rengiant specialistus, kurių labiausiai trūksta.

Seimo Pirmininkas V. Gedvilas pabrėžė, kad priimant sprendimus, ypač mokestinius, būtina diskutuoti ir tartis su verslo bendruomene. Parlamento vadovo nuomone, reikalingas glaudesnis Seimo ir verslo bendruomenės bendradarbiavimas, ypač Lietuvai rengiantis kitų metų antrąjį pusmetį pirmininkauti Europos Sąjungos Tarybai.

Lietuvos pramoninkų konfederacijos prezidentas R. Dargis pasveikino naująjį Seimo Pirmininką V. Gedvilą ir palinkėjo visus ketverius metus aktyviai dirbti Lietuvos labui.

Rimas Rudaitis
Seimo kanceliarijos
Komunikacijos departamento
Ryšių su visuomene skyriaus
Vyresnysis specialistas
Tel. 2396132
rsv@lrs.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.