Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

"airBaltic" bendradarbiaus su "airberlin"

2012-09-14

Šešta pagal dydį oro bendrovė Europoje "airberlin" įžengė į Baltijos šalių rinką, pradėjusi bendradarbiauti su "airBaltic". Bendrovės bendradarbiaus pagal bendro kodo sutartį, kuri "airBaltic" keleiviams leis užsisakyti jungiamąjį skrydį su "airberlin". Jungiamaisiais skrydžiais galima bus pasiekti ne tik kitus Europos, bet ir mažesnius Vokietijos miestus. "airberlin" jau pradėjo siūlyti įsigyti bilietus į "airBaltic" skrydžius į Rygą iš Diuseldorfo, Hamburgo, Miuncheno, Frankfurto ir Berlyno.

"Nauja bendro kodo partnerystė yra dar vienas teisingas "airberlin" žingsnis į augančias Rytų Europos rinkas ir suteikia naują kelionės kryptį skrendantiems mūsų bendro kodo tinklo maršrutais, – sakė "airberlin" komercijos direktorius Paulas Gregorowitschius. – Laukiame dar daugiau keleivių iš šio regiono, skrendančių Vokietijoje ir už jos ribų."

"airBaltic" generalinis direktorius Martinas Gaussas pažymėjo, jog stipri bendro kodo partnerių šeima leidžia užtikrinti sklandžias keliones su "airBaltic". "Tarp dabartinių mūsų bendro kodo partnerių yra didžiausių pasaulio oro bendrovių. Mums labai malonu, kad "airberlin" prisijungė prie augančios šeimos ir leis mums pasiūlyti puikų susisiekimą tarp Vokietijos ir Baltijos šalių", – teigė M. Gaussas.

Bendras kodas – tai vieno vežėjo vykdomi skrydžiai, į kuriuos vietas siūlyti gali kitas vežėjas, naudodamas savo oro bendrovės kodą arba bendrą kodą su skrydį vykdančia oro bendrove.

Apie "airberlin"
"airberlin" yra antra pagal dydį Vokietijos oro bendrovė, turinti 9300 darbuotojų. Kasmet, "airberlin" gauna daugiau nei 10 apdovanojimų už aptarnavimą ir kokybę. Oro bendrovės lėktuvų parkas yra vienas moderniausių Europoje – 152 turimų orlaivių amžiaus vidurkis yra penkeri metai. Moderniausi oro bendrovės reaktyviniai lėktuvai naudoja mažai degalų, kas prisideda prie ilgalaikių orlaivių taršos emisijų mažinimo. Kaip viena iš didžiausių Europos oro bendrovių, "airberlin" skrenda 170 krypčių 40-yje šalių. 2011 metais oro bendrovės lėktuvais skrido nei 35 mln. keleivių. 2011 m. gruodžio mėn. "airberlin" tapo strateginiu "Etihad Airways" partneriu. Nuo 2012 m. kovo 20 d., "airberlin" tapo tikruoju pasaulio oro linijų bendrovių aljanso "Oneworld" nariu. "airberlin" vykdo bendro kodo partnerystės programas kartu su "Oneworld" nariais: "American Airlines", "British Airways", "Finnair", "Iberia", "Royal Jordanian S7 Airlines" ir "Japan Airlines".

Apie "airBaltic"
AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje "airBaltic" vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos. "airBaltic" yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Oro bendrovė kasmet skraidina daugiau kaip 3 milijonu keleivių. Šiuo metu "airBaltic" lėktuvų parką sudaro 32 lėktuvai: šeši "Boeing 737-500", aštuoni "Boeing 737-300", dešimt "Fokker 50" lėktuvų ir aštuoni "Bombardier Q400 NextGen". 2010 m. oro bendrovei "airBaltic" įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo "The Budgies World Low Cost Airline Awards" prizas, kuriuo pripažinti "airBaltic" kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. "airBaltic" taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. "airBaltic" gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – "Phoenix Award 2010". 2012 m. oro bendrovė pateko į inovatyviausių oro bendrovių pasaulyje dešimtuką, kurį sudarė nepriklausoma rinkos ir vartotojų tyrimų agentūra "Aairlinetrends.com".

airberlin
Janina Zitz
Press Officer
phone: +49 30-3434 1500
fax: +49 30-3434 1509
E-Mail: janina.zitz@airberlin.com
www.airberlin.com
www.facebook.com/airberlin

airBaltic
Janis Vanags
Vice President Corporate Communications
Tel. +371 6720 7726
E-Mail: janis.vanags@airBaltic.lv
www.airbaltic.com
www.facebook.com/airBaltic

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.