Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Seimo nario K. Masiulio pranešimas: parlamentaras dalyvaus teismo posėdyje

2012-07-17

Pranešimas VIR

Seimo narys Kęstutis Masiulis 2012 m. liepos 18 dieną 14 val. dalyvaus Vilniaus miesto 2 apylinkės teismo (Laisvės pr. 79A, Vilnius) posėdyje, 301 salėje, kur bus svarstoma byla dėl pažeistos juridinių asmenų reputacijos.

Gariūnų verslo parką valdančios bendrovės "Posūkis", "Geruda" ir "Jurgena" kaltina Seimo narį pažeminus jų dalykinę reputaciją. Parlamentaras 2011 m. spalio mėnesį dalyvaudamas LTV laidoje "Ypatingas atvejis", kuri buvo skirta Gariūnų turgavietės problemoms, pasakė, kad Gariūnuose nebuvo mokami nekilnojamojo turto ir žemės mokesčiai, bei tai, kad Gariūnuose prarandami milijardiniai mokesčiai. Šie teiginiai įžeidė Gariūnų verslo parko valdytojus, kurie siekia, kad K. Masiulis paneigtų savo žodžius.

"Gariūnų verslo parko valdytojų reputacijos nežeminau. Jų reputacija yra tokia, kokią jie patys susikuria. Kalbėjau tiesą, kaip yra iš tikrųjų, nors gal kažkam tai nėra malonu. Ir ateityje vilksiu neteisybę į dienos šviesą", – apie ketinimą dalyvauti teismo posėdyje sakė Seimo narys.

Byloje atsakovais taip pat įvardijami BNS vyr. redaktorius Artūras Račas, ūkio viceministras Daumantas Lapinskas bei Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.

Verslo parke "Gariūnai" teisėsaugos pareigūnai nuolat vykdo prieš neteisėtą veiklą nukreiptas operacijas. 2011 m. spalį FNTT kartu su Vilniaus apygardos prokuratūra ir Valstybine mokesčių inspekcija "Gariūnų" verslo parke išaiškino gerai organizuotas keturias nusikalstamas grupes. Įtariama, kad buvo nuslėpta dešimtys milijonų litų mokesčių, kuriuos turėjo sumokėti įmonės ir asmenys, dirbantys pagal verslo liudijimus. Išaiškintų grupuočių nariai turėjo konkrečiai jiems pavestas užduotis, vykdė daugybę nusikalstamų veikų – nuo dokumentų klastojimo iki sukčiavimo.

Kontaktinis asmuo:
Prof. Kęstutis Masiulis
Tel. (8-5) 239 6636
Mob. tel. (8-698) 42190
El. paštas: Kestutis.masiulis@lrs.lt
Skype: kestutis.masiulis

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.