Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

"Baltic Ground Services" klientų sąraše - didžiausia Rusijos oro bendrovė "Aeroflot"

2012-04-17

UAB "Baltic Ground Services" pasirašė sutartį su didžiausia Rusijos skrydžių bendrove "Aeroflot"  dėl integruotų keleivių ir orlaivių antžeminio aptarnavimo paslaugų teikimo Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Sutartyje numatyta, jog "Baltic Ground Services" aptarnaus oro linijų kompanijos kasdienius skrydžius  į Maskvos Šeremetjevo oro uostą.

"Rytų Europoje pirmaujančios oro bendrovės "Aeroflot" sprendimas naudotis mūsų paslaugomis rodo, jog esame patikimas partneris didžiausioms oro linijų kompanijoms. Teikdami orlaivių antžeminio aptarnavimo paslaugas esame pasirengę pasiūlyti palankiausias sąlygas ir "Aeroflot" keleiviams. Galime pasidžiaugti, jog užtikrindami aukštą teikiamų paslaugų ir aptarnavimo kokybę pastaruoju metu sėkmingai plečiame savo klientų ratą konkurencingoje Tarptautinio Vilniaus oro uosto rinkoje", sako "Baltic Ground Services" vadovas Saulius Batavičius.

"Aeroflot" kasdienius skrydžius tarp Vilniaus ir Maskvos vykdys naujais rusiškais orlaiviais Sukhoi Superjet 100 (SSJ-100-95), talpinančiais 87 keleivius (12 vietų verslo klasės salone ir 75 - ekonominės klasės salone). Didžiausios Rusijos oro bendrovės "Aeroflot", įkurtos 1923 m.,  lėktuvų parką sudaro 120 orlaivių. 2016 metais kompanija planuoja savo orlaivių parką papildyti 22 naujos kartos Boeing 787 Dreamliner tipo orlaiviais. 2011 m. "Aeroflot" skraidino daugiau kaip 14,7 mln. keleivių (25,6 proc. daugiau nei 2010). Kompanija taip pat priklauso oro linijų aljansui "SkyTeam".

Turėdama ilgalaikę patirtį dirbant su pirmaujančiomis Europos aviakompanijomis, "Baltic Ground Services" savo paslaugas neseniai pradėjo teikti ir antrai pagal dydį Rusijos skrydžių bendrovei "Transaero" bei sparčiai augančiai šios šalies kompanijai "Ak Bars Aero".

Apie "Baltic Ground Services":
"Baltic Ground Services" (BGS) teikia antžemines orlaivių ir keleivių aptarnavimo bei aviacinių degalų tiekimo paslaugas, įskaitant keleivių registraciją skrydžiams, aviabilietų pardavimą, orlaivių salono ir išorės valymą, lėktuvo šildymą, bagažo aptarnavimą, sniego/ledo šalinimą ir nuledinimą, orlaivių vilkimą ir stūmimą bei kt. 2008 metais BGS tapo pirmąja Europoje ir viena iš dešimties pasaulyje antžeminio orlaivių ir keleivių aptarnavimo bendrove, kuriai buvo suteiktas ISAGO antžeminių paslaugų saugos ir kokybės sertifikatas. "Baltic Ground Services" priklauso Lietuvos aviacijos verslo įmonių grupei "Avia Solutions Group". Daugiau informacijos apie "Baltic Ground Services" veiklą galite rasti interneto svetainėje www.bgs.aero.

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.