Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Populiariausios 2011 metų prekės bus specialiai ženklinamos

2012-04-02

Nuo šios savaitės pirkėjai mažmeninės prekybos tinklų parduotuvėse "Maxima", "Rimi", "Iki" bei "Norfa" galės rasti prekes, išskirtas ženklu "Populiariausia prekė 2011". Lietuvos prekybos įmonių asociacijai (LPĮA) priklausančiu ženklu žymimos prekės, kurias 2011 metais labiausiai rinkosi pirkėjai. LPĮA organizuoja šį konkursą jau trečius metus iš eilės.

Prekybos tinkluose specialiu ženklu šiemet bus išskirtos  56 prekės skirtingose kategorijose. Šias prekes atstovauja 33 užsienio ir Lietuvos gamintojai bei tiekėjai. 28 prekės t.y. 50 proc. visų dalyvavusių, buvo pripažintos populiariausiomis antrus metus iš eilės.

Gamintojai bei tiekėjai, kurių atstovaujamos prekės buvo perkamiausios, įgyja teisę ne tik išskirti savo prekes prekybos vietose, bet ir ženklinti tų prekių pakuotes "Populiariausia prekė 2011" logotipu.

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vykdantysis direktorius Laurynas Vilimas šį konkursą vadina pirkėjų pasirinkimo konkursu. "Šis konkursas įvertina prekybininkų ir tiekėjų bei gamintojų bendradarbiavimą, siekiant pateikti vartotojui jo lūkesčius geriausiai atitinkančius produktus", - teigia L. Vilimas.

Lietuvos prekybos įmonių asociaciją (LPĮA) vienija  25  šalyje registruotas lietuvių ir užsienio kapitalo mažmeninės prekybos įmones. Asociacijos narių bendra metinė prekybos apyvarta yra 8,8 mlrd. litų , o bendras atstovaujamose įmonėse dirbančių darbuotojų skaičius viršija 30000.

Daugiau informacijos:
Laurynas Vilimas
Tel +370 686 56 001; l.vilimas@lietuvos-prekyba.lt
Vykdantysis direktorius
Lietuvos prekybos įmonių asociacija

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.