Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Maloniai kviečiame kovo 26 d., 11.00 val., į Tarptautinio Vilniaus oro uosto ir Rusijos aviakompanijos "Ak Bars Aero" organizuojamą spaudos konferenciją

2012-03-23

Konferencijoje dalyvaus:
- "Ak Bars Aero" generalinis direktorius Piotras Trubaevas;
- Tarptautinio Vilniaus oro uosto komercijos direktorius Simonas Bartkus;
- Valstybinio turizmo departamento direktorė dr. Raimonda Balnienė;
- LR generalinio konsulato Sankt Peterburge generalinė konsulė Aušra Semaškienė.

Kovo 26 dieną tiesioginiu skrydžiu Vilnių ir antrąjį pagal dydį Rusijos miestą Sankt Peterburgą sujungs aviakompanija "Ak Bars Aero". Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę lėktuvu "CRJ200LR", talpinančiu 50 keleivių.
Dėmesio, smagi informacija! Vienam iš konferencijos dalyvių "Ak Bars Aero" padovanos 2 bilietus iš Vilniaus į Sankt Peterburgą ir atgal. J Tad nepamirškite savo vizitinių kortelių.
Svarbi informacija: pagal aviacijos saugumo taisykles, planuojantys dalyvauti spaudos konferencijoje, turi apie tai pranešti iš anksto. Jūsų vardo, pavardės ir atstovaujamos žiniasklaidos priemonės pavadinimo el. paštu s.siauliene@vno.lt lauksime iki pirmadienio 8.30 val.
Spaudos konferencija vyks riboto patekimo zonoje esančiose patalpose, todėl visi jos dalyviai turi turėti asmens dokumentą. Prašome atvažiuoti 30 min. anksčiau iki spaudos konferencijos pradžios, kad spėtumėte atlikti aviacinio saugumo patikros procedūras. Atvykti reikia į TVOU terminalo Išvykimo salę, prie aviacinio saugumo greitosios keleivių patikros (patikra skirta įguloms). Būsite įleidžiami pagal išankstinį sąrašą, iki Verslo klubo Jus palydės oro uosto darbuotojas.
Registracija ir papildoma informacija:
Sandra Šiaulienė
TVOU Ryšių su visuomene vadovė
Tel. 8 5 2739384
Mob. tel. 8 693 67485
El. paštas s.siauliene@vno.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.