Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Kazachstano verslo tarybos Tarybos prezidentu išrinktas V. Kučinskas

2012-03-02

Vasario 21 d. Vilniuje Lietuvos ekonominio bei prekybinio bendradarbiavimo su Kazachstano Respublika verslo tarybos posėdyje išrinktas naujasis Tarybos prezidentas. Juo tapo UAB „Arvi ir Ko“ valdybos pirmininkas p. Vidmantas Kučinskas.

Verslo tarybos posėdyje taip pat buvo aptartas ir 2012 m. tarybos veiklos planas, kuriame daug dėmesio skiriama Lietuvos verslininkų verslo misijų į Kazachstaną bei Kazachstano verslininkų verslo misijų į Lietuvą organizavimui, informacijos apie verslo galimybes Kazachstane sklaidai bei Lietuvos verslininkams norintiems pradėti savo verslą Kazachstane pagalbos teikimui.

Po verslo tarybos posėdžio įvyko dalykiniai pietūs su Kazachstano ambasadoriumi Lietuvoje J.E. ponu Galymzhanu Koishybayevu kurių metu buvo aptarti abipusio ekonominio bendradarbiavimo aktualūs klausimai.

Lietuvos ekonominio bei prekybinio bendradarbiavimo su Kazachstano Respublika verslo taryba buvo įkurta 2011 m. siekiant skatinti ekonominius santykius tarp Lietuvos ir Kazachstano. Verslo tarybos nariu gali tapti Lietuvos įmonė norinti plėtoti savo verslą Kazachstane. Šiuo metu verslo tarybos nariais yra 10 įmonių.

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.