Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

V. Mazuronis: „Švietimo ministerija privalo įsiklausyti į mokytojų reikalavimus"

2012-02-21

„Palaikydami teisėtus mokytojų reikalavimus, esame įsitikinę, kad Švietimo ministerija ir ministras G. Steponavičius privalo įsiklausyti į pedagogų išsakomus argumentus ir susėdus prie derybų stalo, ieškoti abiem pusėms priimtinų sprendimų", - sakė Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas narys Andrius Mazuronis.

Politiko teigimu, streikuojantys mokytojai iš tiesų pagrįstai nuogąstauja, kad moksleivių krepšelio formavimo metodika prie išnaikinimo veda mažesnes rajonų savivaldybių mokyklas.

„Rajonų savivaldybių tarybos negali pritarti ministerijos siūlomam mokyklų optimizavimo planui, nes tai reikštų ugdymo įstaigų, kurios kaime yra ir vieninteliai dar likę kultūros židiniai, sunaikinimą. Suprantama, mokyklų kuriose yra tik keli vaikai, valstybė niekada nepajėgs išlaikyti, tačiau ten, kur yra keliasdešimt, jos turi išlikti", - įsitikinęs Seimo narys.

A. Mazuronio nuomone, mokytojai pagrįstai reikalauja atsisakyti ir privalomos atestacijos. Jo teigimu, nenormalu, kad ministerija šiandien reikalauja tobulinti kvalifikaciją, gerinti žinias, tačiau tam visai neskiriama lėšų.

Pagarbiai
Romas Jankauskas
Partija Tvarka ir teisingumas
Pirmininko pavaduotojas,
Informacijos centro vadovas
+370 614 09800
spauda@tvarka.lt
www.tvarka.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.