Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Vilniaus meras reklamos įrankiu pasirinko Tautos namus

2012-02-14

Vilniaus savivaldybės tarybos Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija tvirtina, kad Vilniaus meras Artūras Zuokas negarbingai ir nepelnytai sau priskiria nuopelnus dėl Tautos namų ant Tauro kalno statybos. Šią idėją nuosekliai vystė TS-LKD, kurios dėka projektas gerokai pasistūmėjo į priekį ir įgavo apčiuopiamą viziją, tačiau dėl ekonominio nuosmukio statybos darbus teko atidėti.
„Dar visai neseniai Vilniaus merui nerūpėjo Tautos namų likimas. Net 2012 metų savivaldybės biudžete tam lėšos nenumatytos. Mero patriotizmas prabudo tik artėjant Vasario 16-osios iškilmėms - nei daugiau, nei mažiau, kaip dar viena gera proga pasireklamuoti. Kaip žinome, šiai progai Vilniaus vadovas rengia iškilmingą posėdį, kurio metu bus pasirašyta rezoliucija dėl Tautos namų statybos iki 2018 metų. Belieka tik apgailestauti, kad yra pelnomasi brangiausių tautai vertybių sąskaita", - teigia Vilniaus savivaldybės tarybos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Vidas Urbonavičius.
V. Urbonavičius svarsto, ar tai nebus tik dar vienas deklaratyvus politiko gestas. Rezoliucijos projekte net neužsimenama apie Tautos namų statybos finansavimą.
„Ne paslaptis, kad Vilniaus savivaldybė skendi skolose, o Vilniaus meras, užuot rūpinęsis miesto interesais, aktyviai ruošiasi Seimo rinkimams, po kurių vargu ar jam bus įdomūs Vilniaus reikalai", - sako V. Urbonavičius.
Nepaisant to, Vilniaus savivaldybės tarybos TS-LKD frakcija, visuomet rėmusi Tautos namų idėją, ketina pasirašyti rezoliuciją, kuria būtų įsipareigota iki 2018 m., Lietuvos Nepriklausomybės Akto 100-ųjų metinių, įgyvendinti šią ilgai brandintą idėją.

Kontaktai:
Vidas Urbonavičius
Vilniaus savivaldybės tarybos TS-LKD frakcijos seniūnas
Tel. 8-688-55055

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.