Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

"Čili Holdings" šiemet toliau sėkmingai investuoja į restoranų tinklo plėtrą ir atnaujinimą

2012-02-13

Didžiausias šalyje restoranų ir picerijų tinklas „Čili" 2012 metais į dalies esamų padalinių atnaujinimą investuos beveik milijoną litų. Papildomai bus investuojama ir į naujo padalinio  atidarymą Vilniuje. Užtikrintai tinklo plėtra vyksta ir Latvijoje, kur ką tik atidaryta 24-a „Čili pica" picerija.

„Didžiausią dėmesį šiais metais skirsime rūpesčiui, kad esami restoranai ir picerijos toliau pasitiktų klientus tvarkingos arba džiugintų juos naujovėmis, todėl į dalies restoranų atnaujinimą investuosime beveik 1 mln. litų. Nepamirštame ir plėtros, todėl artimiausiuose planuose yra ir naujo restorano atidarymas Vilniuje, - sakė bendrovės „Čili Holdings" generalinis direktorius Igoris Baikovskis.

Nestoja ir picerijų tinklo plėtra Latvijoje - čia lankytojų dėmesio jau laukia 24-osios „Čili pica" picerijos meniu. Vasario 9 d. atidaryta jau 15 tinklo picerija Rygoje. Naujoji picerija įkurdinta prekybos centre „Origo", esančiame sostinės stoties aikštėje.

Kurdami picerijos interjerą dizaineriai stengėsi, kad būsimieji lankytojai mėgautųsi šviesių spalvų aplinka. Griežta darbuotojų atranka leido užtikrinti, kad naujojoje picerijoje bus išlaikytas aukštas aptarnavimo lygis.

80 lankytojų vienu metu prie 17 stalų susodinti galinti picerija kainavo per 150 tūkst. latų ir suteikė naujas darbo vietas 22 darbuotojams.

Didžiausiam Baltijos šalyse restoranų tinklui „Čili" šiuo metu priklauso 44 restoranai didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei 14 Latvijoje, o "Čili” vardu didžiuojasi dar 24 franšizės pagrindu veikiantys restoranai Lietuvoje ir Latvijoje.

Daugiau informacijos:
Danutė Lašaitė
Reklamos ir komunikacijos vadovė
UAB "Čili Holdings"
Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius
Tel. (8 5) 2738763
d.lasaite@cili.eu
www.cili.eu

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.