Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

"Lux Express Group" 2011-ieji metai buvo sėkmingi

2012-02-09

2011-aisiais metais "Lux Express Group" uždirbo daugiau nei 514 tūkst. eurų (1,7 mln. litų) pelno. Lyginant su 2010-ųjų metų rezultatais, pelnas išaugo 46 proc., t.y. daugiau nei pusę milijono litų (162 tūkst. eurų).

Pelningiausiai iš visų Grupės įmonių dirbo "Lux Express Estija", kurios pelnas, lyginant su 2010-aisiais metais, išaugo daugiau nei 43 tūkst. eurų (padidėjo 12 proc.). "Lux Express Lietuva" ir Rusijos rinkoje veikiančios "ZAO Evrolines" veiklos rezultatai taip pat buvo teigiami. Vienintelė "Lux Express Latvija" per 12 mėnesių laikotarpį dirbo nuostolingai.

"2011-ieji metai "Lux Express Group" buvo sėkmingi. Gerokai išaugo, pajamos, keleivių skaičius ir pelnas. Išplėtėme savo veiklą Lenkijoje ir Sankt Peterburge, o taip pat pradėjome vykdyti svarbius verslo projektus, apie kuriuos netrukus pranešime. Džiaugiamės, kad 2011-ieji metai buvo kur kas sėkmingesni nei tikėjomės. Metų pradžioje keleiviams pasiūlėme naują maršrutą Ryga – Tartu – Sankt Peterburgas, kuris pagal apyvartą užėmė antrą vietą tarp visų Grupės organizuojamų maršrutų. Po kelerių įtemptų veiklos metų Lietuvos rinkoje, pagaliau dirbome pelningai. Tai yra labai svarbu." – sakė Hannes Saarpuu, "Lux Express Group" valdybos pirmininkas.

Per 2011-uosius metus "Lux Express" paslaugomis pasinaudojo daugiau nei 575 tūkst. keleivių. Lyginant su 2010-aisiais metais, keleivių skaičius išaugo maždaug 29 proc.

Patys populiariausi maršrutai 2011-aisiais metais buvo Talinas – Sankt Peterburgas ir Ryga – Sankt Peterburgas. Lyginant su 2010-aisiais metais, keleivių skaičius šiais maršrutais išaugo atitinkamai – 28 proc. ir apie 70 proc.

2011-aisiais metais "Lux Express Group" investavo daugiau nei 2 mln. eurų į naujų autobusų įsigijimą. Didžiausia pinigų suma, t.y. 1,7 mln. eurų, buvo išleista 7 –iems "Simple Express" autobusams.

Kalbėdamas apie investicijas Hannes Saarpuu teigia: "2011-aisiais metais didžiausios investicijos buvo skirtos plečiant "Simple Express" paslaugų koncepciją, taip pat kūrėme veiklos strategiją naujoms rinkoms. Per praėjusius metus įsigijome septynis "Simple Express" autobusus, skirtus Rusijos, Lietuvos ir Latvijos rinkoms."

Apie "Lux Express Group"
"Lux Express Group" yra tarptautinių transporto įmonių tinklas, veikiantis Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos rinkose. "Lux Express Group" teikia komfortiškas, aukštos kokybės keleivių pervežimo paslaugas, naudodamasi "Lux Express" ženklu, ir ekonominės klasės keleivių pervežimo paslaugas, naudodamasi "Simple Express" ženklu.

Rait Remmel, „Lux Express Lietuva“ vadovas
Tel:+37052031625
El. paštas: rait.remmel@luxexpress.eu

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.