Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Pokyčiams rinkoje "G4S Lietuva" pasirengė tinkamai ir 2012 m. išlaikys pirmaujančias pozicijas

2012-01-09

Sausio 1 d. Lietuvos policija nustojo teikti komercines paslaugas šalies gyventojams, valstybės įstaigoms, verslui. Nors buvo abejojama, ar privačios saugos bendrovės pajėgs perimti policijos rinktinės "Vytis" klientus ir užtikrinti jiems paslaugų tęstinumą, jau šiandien akivaizdu, kad nuogąstauta nepagrįstai. Didžiausia šalyje saugos bendrovė "G4S Lietuva" per praėjusių metų gruodį sulaukė didžiulio susidomėjimo tiek iš fizinių, tiek iš juridinių asmenų.

Pasak bendrovės atstovų, buvo intensyviai teikiamos konsultacijos, kaip tinkamai pasirinkti saugos bendrovę, ir su naujais klientais pasirašomų sutarčių skaičius gruodį išaugo kelis kartus lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu. Preliminariais skaičiavimais, šiandien naujo partnerio, kuriam bus patikėtas gyvenamojo būsto ar kontoros saugumas, dar nepasirinko apie 10 tūkst. buvusių rinktinės "Vytis" klientų, tad tikimasi, jog bendrovės klientų ratas dar labiau plėsis.

"Visus 2011 metus skyrėme paruošiamiesiems darbams, kad sulaukę sausio 1-osios galėtumėme visiems norintiesiems pasiūlyti kokybiškas paslaugas. Vykdėme ne atsitiktinę, o kruopščiai planuotą plėtrą, mūsų nauji padaliniai pradėjo veikti Druskininkuose, Kėdainiuose, Tauragėje, Mažeikiuose. Tad galime teigti, jog ir naujaisiais metais išlaikysime lyderio pozicijas, o mūsų įmonė yra pasiekiama beveik visoje Lietuvoje", - sakė saugos bendrovės "G4S Lietuva" Verslo vystymo departamento direktorius Vidas Kšanas.

Šiuo metu "G4S Lietuva" visoje šalyje saugo daugiau kaip 20 tūkst. objektų, visuomenės saugumo užtikrinimui pasitelkta beveik 2000 saugos specialistų, o miestuose ir miesteliuose nuolat patruliuoja per 50 greitojo reagavimo ekipažų. "Besiplečiantis klientų ratas verčia didinti įmonės personalo skaičių. Mūsų gretas papildė policijos rinktinės "Vytis" profesionalai, neatmestina, kad artimiausiu metu vėl ieškosime saugos specialistų. Plėtėme ir įmonės autoparką. Nors ir iki šiol galėjome didžiuotis bene didžiausiu greitojo reagavimo ekipažų skaičiumi, reaguojant į pokyčius rinkoje, įsigijome dar keturis naujus automobilius", - kalbėjo V. Kšanas.

"G4S Lietuva" atstovo teigimu, tai investicija į visuomenės saugumą, nes bendrovės užsakymu atlikto tyrimo rezultatai rodo, kad gatvėse važinėjantys saugos bendrovių logotipais ženklinti automobiliai veikia prevenciškai, stiprina žmonių saugumo jausmą.

Apie "G4S":

Grupė "G4S" veikia 115 pasaulio valstybių ir teikia plataus spektro paslaugas: nuo privačių, komercinių patalpų, teritorijų ir automobilių elektroninės, fizinės objektų bei asmenų saugos iki inkasavimo, pinigų, vertybių pervežimo. Grupės įmonės visame pasaulyje atlieka ir itin rizikingų objektų, tokių kaip atominės elektrinės, oro uostai, kalėjimai apsaugą. Bendrovė turi klientų įvairiuose sektoriuose: nuo valstybinių institucijų iki stambių pramonės, energetikos kompanijų, uostų.

Dalia Jaruševičiūtė
UAB „G4S Lietuva“ Verslo vystymo departamento komunikacijos vadybininkė
Tel. +370 5 2780 111
El.p. dalia.jaruseviciute@lt.g4s.com
www.g4s.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.