Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

V. Mazuronis: "Įsikišime į "Snoro" procesą, nes valdžia ir verslas neranda bendros kalbos"

2011-11-24

Trijų opozicinių partijų Seime frakcijų vadovai V. Mazuronis, A. Butkevičius ir V. Gapšys kreipėsi į Lietuvos Banko vadovą V. Vasiliauską ir finansų ministrę I. Šimonytę bei Vyriausybės vadovą A. Kubilių , kviesdami juos šiandien atvykti į Seimą ir kartu su indėlininkų atstovais aptarti galimas tarpusavio bendravimo ir bendrų sprendimų priėmimo formas.

"Žinodami ir pritardami valstybės įsipareigojimams garantuoti indėlių iki 100 tūkst. eurų saugumą, banko "Snoras" indėlininkams, manome, jog kitų neapdraustų indėlių ir finansinių lėšų likimas banke "Snoras" yra svarbus klausimas tiek likusiems indėlininkams, tiek stabilesniam valstybės ekonominiam vystymuisi", - sakoma dviejų svarbiausių finansų institucijų vadovams adresuotame politikų prašyme.

Seimo opozicijos lyderio, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmojo pavaduotojo V. Mazuronio teigimu, kadangi "Snoro" kreditorių ir indėlininkų asociacijos atstovai sako, jog nei laikinasis banko administratorius, nei Vyriausybė nėra nusiteikę bendrauti ir kartu ieškoti geriausių sprendimų dėl įšaldytų verslo lėšų, politikai imasi tarpininkų misijos.

"Viliuosi, kad ir banko vadovui, ir finansų ministrei, ir Vyriausybės vadovui iš tiesų yra svarbu konstruktyviai ir kuo efektyviau išspręsti dėl lėšų užšaldymo ir verslui, ir gyventojams jau kilusias problemas, neleisti joms plėsti ar kilti naujoms. Reikia kalbėtis su visais ir bendrai ieškoti geriausių sprendimų", - įsitikinęs politikas.

Romas Jankauskas
Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centro vadovas
Tel.: 8 52691617
spauda@tvarka.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.